Miracles from heaven ….

Kiedy zachorowałam nie mogłam tego zrozumieć. Dlaczego taka osoba, mająca kochana rodzinę, przyjaciół, pasje i oddane serce musi tak cierpieć. Codziennie, co chwila, co sekunda odczuwam cierpienia.  Kochająca niesamowicie Boga, muszę przechodzić przez to wszystko ? Dlaczego ja ? Czułam się bezsilna. Czułam sie osamotniona. Byłam zła, ze moje modlitwy pozostają bez odpowiedzi. Straciłam wiarę. Kiedy bolało i boli, kiedy miałam padaczki, jeździłam na wózku, podpięta pod rurki i kable, albo tracąca kontakt z rzeczywistością. Kiedy do godz 12tej nie mogłam sie dogdac z ludzmi bo mam taka pustke w glowie. Kiedy musze brac morfine albo zyje z dala od ukochanej rodziny. Kiedy bolalo i boli….

Dlaczego nie widzialam tego co mnie otaczalo.

Albert Einstein mówił ze można żyć tylko na dwa sposoby.  Jeden : jakby nic nie było cudem, a drugi : jakby wszystko było cudem. A ja pierwsza przyznaje ze nie żyłam tak jakby wszystko było cudem. Bo boli…Wiele przegapiłam.

Cuda są wszędzie . Cuda są dobre, które objawiają się na przeróżne sposoby. przez osoby które tylko nas mijają w życiu aż do naszych wspaniałych przyjaciół, którzy zawsze nas wspierają. Cuda są miłością.

Tutaj spotykam ludzi codziennie którzy są cudem. Henriette, która przytula i wspiera jak najukochańsza babcia, Hanne która pyta codziennie jak się czuje z uśmiechem najpiękniejszym na świecie, Anne bez rak, która śmieje się tak jak roztańczona gwiazda estrady, Lukas który nic nie słyszy i nie mówi, po przebytych wylewach ale oczy mówią cala miłością świata, Elizabeth która ma raka mózgu, a gra na pianinie tak cudnie ze wszystkim radość gości w sercach….Wszyscy pomimo choroby są cudem ….

Po wszystkim co przeszłam uświadomiłam sobie , ze nie jestem sama.

Cokolwiek Was spotyka, chce Wam powiedzieć ze nie jesteście sami.

Cuda sa sposobem Boga aby powiedziec nam, ze jest tutaj.

Chciałabym zacząć żyć jakby każdy dzień był cudem.

Bo dla mnie jest.

Jakby nie bolało, jakby nie było cierpienia a łzy napływały tylko pod wpływem obejrzanego romansu.

Chciałabym, aby każdy z Was doceniał każdą sekundę swojego życia, niezmiernie dziękując za wszystko co ma.

Ja dziękuję po stokroć.

Ściskam,

K <3

 

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Facebook
Facebook