Jesteś Piękna :)

Piękno jest w każdym z nas! Co chwilę mówię do kobiet: „Jesteś piękna, wiesz? Niesamowicie w tym wyglądasz!”. A one na to odpowiadają: „Nie, nie, Kasiu, coś ty, przecież jestem za gruba, za chuda, za ładna, za brzydka, mam stare ciuchy, mam taką bluzkę, jestem taka owaka!”. Wtedy mówię: „DOŚĆ! Następnym razem proszę odpowiedzieć na mój dawany zawsze od serca komplement: Wiem, dziękuję!”.

Czy my, kobiety, naprawdę nie potrafimy dostrzec w sobie ani trochę piękna? Dlaczego rano, myjąc zęby i patrząc na siebie w lustrze, nie mówimy: „Hej, piękna! Przed tobą superdzień! Wyglądasz bosko, więc myjemy się i raz-dwa do pracy”? Tylko: „O, nie, o Boże, znowu jestem taka śmaka owaka, nie, to nie jest dobre, tamto odstaje, tamto niefajne”…

Kobiety drogie! Macie dwie ręce i dwie nogi, fajny biust, fajne życie, bo możecie naprawdę wszystko! Jesteście zdrowe, więc naprawdę, przysięgam, jesteście piękne! Cudne na zewnątrz i w środku! Nie traćcie czasu na wyszukiwanie w sobie wad, bo ich tam nie ma! Jesteście jedne na milion! Możecie wszystko! Możecie chodzić, tańczyć, śpiewać, opiekować się sobą, mężem i dziećmi, jeździć na wycieczki, uczyć się, jeść pyszności, robić desery, kupować ciuchy, czytać książki, kurka, WSZYSTKO, możecie WSZYSTKO!

Jesteście piękne!

Ściskam

Zazdrośnica <3

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Facebook
Facebook